RAKSTĪT MUMS
   (+371) 299 29 632
  info@seldekspo.com

Par Mums

SIA "SELDEKSPO" ir metāllūžņu vairumtirdzniecības uzņēmums, kas tirgū pazīstams jau no 2010.gada. Uzņēmums specializējas visa veida lūžņu iepirkšanā un pārdošanā. Sadarbojamies ar metālpārstrādes uzņēmumiem visā pasaulē. Uzņēmuma galvenais mērķis ir - piedāvāt labāko cenu un produktu pēc klienta vēlmēm.

Uzņēmums lepni tic patiesai komunikācijai, precizitātei un godīgumam ar klientiem, kā rezultātā esam novērtēti un ieguvuši augstu reputāciju. Uzņēmumā strādā augsti kvalificēti speciālisti, kas nodrošina labākos nosacījumus un izpildes termiņus katram piedāvājumam vai pieprasījumam.

Pircēji, kas sadarbojas ar mūsu uzņēmumu redz katras produkcijas piedāvājuma attēlus un precīzu produkcijas raksturojumu. Mūsu klienti ir pārliecināti produkta kvalitātē ko pērk un saņem. Mēs spējam nodrošināt klientiem saliktās kravas ar dažādām metālu kategorijām.

SIA "SELDEKSPO" ir strauji augošs un dinamisks uzņēmums, kas paplašina savu klientu loku un tirgus sektoru. Mēs spējam ātri reaģēt uz tirgus svārstībām un pieprasījuma apjomiem.

 

 

Mēs pārdodam viskvalitatīvāko produkciju

  • Serviss

     Mēs rīkojamies atbildīgi pret saviem klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem, nodrošinot kvalitatīvu klientu servisu un labu reputāciju.

  • Kvalitāte

    Uzņēmuma galvenais mērķis ir piegādāt klientam kvalitatīvu produkciju un atrast labāko risinājumu klienta vēlmēm.

  • Bizness

    Uzņēmums savu darbību plāno balstoties uz tirgus tendencēm un klientu pieprasījumu pēc noteiktas produkcijas, kā arī piedāvā savstarpēji izdevīgus nosacījums saviem klientiem.

BIR
BV
Copyright 2010-2019 Seldekspo. All rights reserved.

Today 24